Google+

Reklamlar

Doğru kişilere ulaşmak
İnsanlar herzaman meşgul. Facebook reklamları, sizin reklamlarınızla ilgilenen kişileri hedefleyerek doğru harcama yapmanızı sağlar. Reklamlarınız gösterime başladıktan sonra, reklam Yöneticisi size en başarılı en iyi dönüş sağlayan reklamları belirler ve yatırımınızın nasıl devam edeceğini şekillendirir.
Reklamlar Nasıl Çalışır?
Facebook reklam benzersizdir. Bilgisayar veya cep telefonu kullanan insanlardan belirlediğniz gruplara ve konumlara gösterilir. Reklamlarınızın yaratıcı içeriğe sahip ve iyi hedeflenmiş olması, insanlar tarafında daha çok sevilmesi sağlar, böylece yorumlar ve paylaşımlar ile reklamlarınız viral olarak büyür ve daha güçlü hale gelir. Reklam mesajınız ile hedeflediğiniz insanları reklam sonuçlarına teşvik edebilirsiniz. Facebook'taki bir reklam oluşturduğunuzda, sizden hedef seçmeniz istenecektir. Oluşturulan facebook reklamlar, web sitenizde satış yapmak, app yüklemek veya hayran sayfası ile marka inşa etmek içindir, bunların hepsi başarılı olmak için tasarlanacaktır.
Reklam Formatları
facebook reklam ekibi olarak hangi reklam modellerini kullanmanız gerektiğini veya reklamlarınızın nasıl görüneceğini düşünmek yerine iş hedefleriniz için hangi sonuçlara ulaşmanız gerektiği konusuna odaklanmanızı istiyoruz.Sizlerin iş hedeflerinize ulaşmanız tek amacımız.facebook reklam formatlarını en iyi performans almanız için optimize edeceğiz.Haber kaynağı reklamlarındaki görsel oranlarını telefon ve sağ sutün için aynı olacak şekilde revize edilecektir.
Potansiyel Müşteriler
Facebook reklamları ile elde ettiğiniz hayranlarınızın müşterilerinize dönüşme olasılığı iki kat daha fazladır.Hayranlarınızla ilişkiler geliştirmek, mevcut ve potansiyel müşterileriniz olmalarını sağlayabilir.Gönderilerinizi paylaşarak, beğenerek ve etkileşimde bulunarak işletmenizi arkadaşlarına tanıtırlar, genellikle kişisel ve samimi görüş ve önerilerini paylaşırlar.
Sayfa Promosyonları
Sayfanızda kaliteli ve ilgili içerikler paylaşarak güçlü ilişkileri beslemek amacıyla hayran kitlenizle etkileşimde bulunduğunuzdan emin olun.İşletmelerin etkileşimi arttırmak facebook reklamları ile yapılabilecek işe yarayan şeylerin başında şunlar gelir, düzenli olarak çok kaliteli içerikler paylaşmak, fırsat buldukça ürün ve hizmetlerinizi sergilemek, paylaştığınız gönderilerin şirketiniz ve markanızın değerleriyle aynı özelliklerde olduğundan emin olun.Burada önemli olan insanların arkdaşlarıyla paylaşacakları içerikler yaratarak görünürlüğünüzü arttırmaktır.
Sayfa Promosyonları
Promoting Page posts helps you reach more people. When you promote a post, you can choose to reach more of the people who like your Page or expand your audience to everyone on Facebook. If you choose “everyone on Facebook”, make sure to add location targeting so you reach only the people who will find your business relevant.
Whether a post is promoted or not, the more engaging and interesting it is to your audience, the more organic reach it will have. You can learn more about the kinds of posts people find most engaging by regularly looking at your Page insights. Click on “Boost Post” while you’re creating a post, or once it’s already posted, to promote it.
Facebook Offers
Facebook Offers are posts about a special discount or promotion that can be created right from the sharing tool on your Page. An offer post is special because when it shows to people in News Feed, it has a Get Offer button that encourages people to claim it. People have the option to share offers they claim with their friends, which means you’ll reach more people.
You can track the success of your offers not just through the number of claims, but also by counting how many customers walk into your store and spend money. You can even create a barcode for your offer so that it's easy to scan them and keep track of sales.
When you set up an offer, you need to add a budget to promote it. You'll be able to choose from different budgets, depending on how many people you want to reach.
Ad Create Tool
The ad create tool is designed to help you meet your most important business goals and includes a powerful set of targeting options so you reach just the right people for your business.
  • Get more Page likes
  • Promote Page posts
  • Get more app users
  • Increase app engagement
  • Increase event attendance
If you’re advertising a website off of Facebook, you won’t be asked to select a goal, but you will be able to link your ad to a Page on Facebook so that it can show in the News Feed in addition to the right column.
Haberler
Web sitenizi veya Mobil Uygulamanızı ziyaret eden insanlara tekrar ulaşmanın yolları.
Facebook web sitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret etmiş insanlara tekrar ulaşmanıza yardımcı olacak yeni bir özelliğini duyurdu.Önümüzdeki aylarda sınırlı sayıda pazarlamacılar tarafından kullanılmaya başlanacak.
Bağlan ve Paylaş
18.981 Kişi 2Reklam Facebook Reklamlarını beğendi.
Hemen Başlayalım!
Daha fazla araç
Reklam haberleri
Yardım alın
Tüm hakları saklıdır. 2Reklam® - 2013